Zaproszenie


 

 Nasze spotkania

Wspólnotowe uwielbienie - I środa miesiąca, g. 19.30

Msza wspólnotowa - III sobota miesiąca, g. 19.30

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie - III środa miesiąca, g. 18.00

 

 

Aktualności

Wybory lidera - nowa data

Odłożone z przyczyn obiektywnych wybory lidera Wspólnoty odbędą się 9 kwietnia br. (niedziela) o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Udział obowiązkowy. Czynni wyborcy to Ci co są od dwóch lat i więcej we Wspólnocie (uczestniczą w grupkach dzielenia). 
Kandydat, który uzyska co najmniej 50% głosów plus jeden zostanie liderem. Następnie zaproponuje 2 kandydatów na wiceliderów, których Wspólnota powinna zaakceptować.
 
Nowennę do Ducha Świętego o Boże prowadzenie wyborów rozpoczynamy 31 marca w piątek - wszyscy.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pogrzeb śp. Ani Kołodziejczyk

[14.03.2017] Pogrzeb śp. Ani Kołodziejczyk odbędzie się 15 marca 2017 r. o godzinie 15.00 w kaplicy na cmentarzu na "Polance" (Myślenice, ul. Sienkiewicza). Pół godziny wcześniej, tj. o 14.30 zapraszamy na różaniec za naszą zmarłą Siostrę ze Wspólnoty.
 
Pogrążeni w smutku Nazaretanie
 
 
 
 
 
 

Podziękowania za modlitwę

[05.03.2017] Serdecznie dziękujemy za dotychczasową modlitwę i post w intencji powrotu do zdrowia ks. Stanisława - naszego Proboszcza i pasterza wspólnoty "Nazaret". Ufamy, że dobry Bóg wysłucha naszych próśb i ks. Proboszcz będzie mógł powrócić na stałe do nas. Jednocześnie prosimy o ciągłe modlitewne wspieranie ks. Stanisława w dalszym leczeniu i rehabilitacji. 
Nazaretanie

Pielgrzymka do Medjugorie

[05.02.2017] Nasza wspólnota "Nazaret" organizuje pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 28 kwietnia do 6 maja 2017 roku. Prosimy o modlitwę za kapłana i wszystkie osoby, które Maryja zaprosiła siebie.
We wtorek 7 lutego 2017 roku o godz. 18.00 w kościele pw. Narodzenia NMP w Myślenicach zostanie odprawiona Msza Święta w intencji naszej pielgrzymki do Medjugorie, o Boże Błogosławieństwo i duchowe owoce dla uczestników. Bedziemy prosić Pana, aby nam pomagał pokonywać wszelkie trudności i przeszkody osobiste związane z wyjazdem. Serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa we wspólnej modlitwie!
 

Seminarium Wiary w Sułkowicach

[19.01.2017] Nasza zaprzyjaźniona wspólnota Effatha z Sułkowic zaprasza wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym na 9-cio tygodniowe rekolekcje Seminarium Wiary. Konferencje podczas rekolekcji wygłosi ks. Leszek Harasz – duszpasterz Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Krakowskiej.
 
Seminarium Wiary jest organizowane drugi raz w sułkowickiej parafii. Owoce ostatnich lat pokazały, że Seminarium pomogło wielu osobom przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga. Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele. To doświadczenie doprowadziło uczestników Seminarium do pełniejszego zaangażowania w życie parafii i formacji w swoich wspólnotach.
Seminarium rozpoczyna się 14 lutego 2017 r. 
 

Film Józef i Maryja

[19.01.2017] Grupowe wyjście na film "Józef i Maryja" do myślenickiego kina MUZA w MOKiS organizujemy w dniach:
22 stycznia 2017 r. (niedziela) o godz. 16.00
26 stycznia 2017 r. (czwartek) o godz. 18.00
Koszt biletu 13 zł.
Należy przyjść cn 15 min przed seansem.
 

Wybory lidera przełożone

2.01.2017. Po rozmowie z ks. Leszkiem Haraszem, przyjmując jego zdanie jako koordynatora, zdecydowałem, że w związku z choroba ks. Stanisława Makowskiego przekładamy wybory nowego lidera wspólnoty, które miały odbyć się 4 stycznia 2017 r. Nowy termin do ustalenia, moim zdaniem, po feriach. 
Jacek Kołodziejczyk

Prośba o modlitwę w intencji ks. Stanisława

W związku nagłą chorobą  pasterza naszej wspólnoty - ks. Proboszcza Stanisława Makowskiego (zawał serca) prosimy o intensywną modlitwę oraz podjęcie postu w intencji Jego powrotu do zdrowia. 
Podejmujący modlitwę mogą wpisać się w grafik udostępniony tutaj
Ci którzy mogą podjąć post o chlebie i wodzie w dowolny dzień tygodnia lub jakikolwiek inny post proszeni są o zgłoszenie się do Ani Kęsek na nr kom. 665 816 956 lub do swoich animatorów. 
 
Dziękujemy za dotychczasową modlitwę i wsparcie dla ks. Stanisława.

Wybory lidera

W związku z zakończeniem drugiej kadencji przez Jacka Kołodziejczyka, w środę 4 stycznia 2017 po wspólnotowym uwielbieniu wybieramy nowego lidera wspólnoty. Prawo kandydowania i wybierania mają osoby, które są w "Nazarecie" co najmniej od 2 lat (uczestniczą w grupkach dzielenia). 
Kandydat, który uzyska co najmniej 50% głosów plus jeden zostanie liderem. Następnie zaproponuje 2 kandydatów na wiceliderów, których wspólnota powinna zaakceptować.
 
Prosimy o objęce intensywną modlitwą sprawy wyboru lidera, tak ważnej dla wspólnoty.

 

Narodowa Pokuta

 
Zapraszamy na Jasną Górę, na Wielką Pokutę za wszystkie grzechy popełnione w Polsce.
Naród Polski jest podzielony, dużo jest złości i zawiści. Wielu żyje w lęku, niepewności, w nałogach. To są skutki grzechów, które popełniliśmy my i nasi przodkowie.
Przez wspólną „Wielką Pokutę” możemy zmienić bieg historii. Historii każdego z nas i całego swiata. To jest czas potężnej walki cywilizacji życia z cywilizacją śmierci. To chwila wymagająca szybkiej i jasnej odpowiedzi każdego z nas.
Spotkanie poprowadzą ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu misjonarze z Brazylii oraz ks. Piotr Glas.
Mszę Święta będzie celebrował Jego Ekscelencja ks. abp. Stanisław Gądecki.
 
Szczegóły wydarzenia na stronie http://wielkapokuta.pl/

Nasza wspólnota organizuje wyjazd autokarem. Zapisy do 9.10.2016 u Basi - naszej Skarbnik (basia.kalinowska@interia.pl). Zapisy zbierane będą przede wszystkim na Uwielbieniu wspólnotowym 5.10.2016. 


Strumienie Miłosierdzia 2016 - Zaproszenie

 
Koordynacja Wspólnot Odnowy w Duchu Świetym zaprasza do udziału w Strumieniach Miłosierdzia, które odbędą się w dniach 30 września -1 października 2016 r. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie. W tym roku Słowo głoszą: Ks.Bp. GRZEGORZ RYŚ i o.PAWEŁ DROBOT CSsR.
Szczegóły wydarzenia na stronie Strumieni http://www.strumieniemilosierdzia.odnowa.org/
Nasza wspólnota organizuje wyjazd autokarem / busem. Zapisy do środy 28.09.2016 u Basi - naszej Skarbnik (basia.kalinowska@interia.pl).

Msza świeta z modlitwą o uzdrowienie

 
W środę 21 września br. o godz. 18.00 w Kościele Narodzenia NMP w Myślenicach odbędzie się Msza św. z modlitwą o uzdrowienie - pierwsza po przerwie wakacyjnej. 
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 
 
 

W środę 7.09.2016 uwielbienie w Kościółku
Najbliższe uwielbienie - tj. w środę 7 września 2016 r. o godz. 19.30 odbędzie się w Kościółku św. Jakuba, ze względu na przygotowania kościoła pw. 
Narodzenia NMP do czwartkowych uroczystości odpustowych. Proszę o przekazanie informacji zainteresowanym, którzy nie posługują się Internetem.
 
 
 

W środę spotkanie z misjonarką zamiast uwielbienia

W środę 3 sierpnia 2016 r. zamiast uwielbienia w kościele odbędzie się spotkanie ze świecką misjonarką Kasią Jawor, którą opiekuje się i wspiera nasza wspólnota. Spotkanie odbędzie się w Domu Katolickim, początek o 19.30. Kasi towarzyszyć będą jej podopieczne / współpracowniczki z Peru. 

Prosimy o przekazanie osobom, które nie korzystają z Internetu o tym spotkaniu.

 

 


Zaproszenie na poświęcenie Krzyża upamiętniającego ŚDM

W imieniu organizatorów zapraszamy na uroczyste poświęcenie trzeciego Krzyża przygotowanego przez Zbyszka Ralskiego. Wszystko rozpoczniemy spotkaniem w sobotę 25.06 o 17.00 (młodzież), a 18.00 Msza Święta - prowadzenie Ks. Łukasz Gołaś SAC, m.in. założyciel i prowadzący radia nowohuckie.pl oraz Ewangelizacja na Barce.

Ciąg dalszy w niedzielę 26.06, ks. Łukasz będzie głosił Słowo Boże na każdej Mszy Świętej oraz po Mszy o 16.30 uroczysta Droga Krzyżowa na Plebańską Górę i uroczyste poświęcenie Krzyża. Wszystko w Kościele Parafii Św. Brata Alberta na os. 1000-lecia.
 
Marek Wcisło
 

Wywiad z misjonarzem - część II

Druga część wywiadu z księdzem Włodzimierzem Małotą - misjonarzem w Papui Nowej Gwinei. 
 
 
 
 
 
 
 

Już po rekolekcjach

Nie tak dawno, bo 9 tygodni temu, zaczynaliśmy Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy, a dziś (20.03.2016) świętowaliśmy uroczyście ich zakończenie. Najpierw Eucharystia w myślenickim sanktuarium pw.  Narodzenia NMP w intencji uczestników i prowadzących rekolekcje, koncelebrowana przez ks. dziekana Stanisława Makowskiego - obecnego duszpasterza wspólnoty oraz ks. proboszcza Leszka Harasza, do niedawna opiekuna "Nazaretu". Na mszy św. homilię wygłosił, nie bez trudu, kontuzjowany ks. Leszek (zwichnięta noga - w gipsie), w której zachęcał do kontynuowania rozpoczętej przygody z Panem Jezusem oraz do znalezienia sobie odpowiedniego miejsca w Kościele. 
 

Ks. Proboszcz nowym opiekunem wspólnoty

Ksiądz Proboszcz Stanisław Makowski wyraził zgodę zaopiekowania się wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym "Nazaret", po odejściu jej dotychczasowego duszpasterza - ks. Leszka Harasza z naszej parafii. 
Wyrażamy wdzięczność Bogu i ks. Stanisławowi, że pomimo rozlicznych obowiązków proboszczowskich podjął to wyzwanie.
Otoczmy nowego duszpasterza wspólnoty codzienną modlitwą, wypraszając dla niego potrzebne łaski.

Pożegnanie ks. Leszka

Na Eucharystii wspólnotowej w sobotę 19 marca 2016 mieliśmy okazję "pożegnać" i pomodlić się w intencji ks. Leszka Harasza, dotychczasowego duszpasterza wspólnoty, który został proboszczem w miejcowości Poręba Żegoty. Właściwie, jak to określił Jacek - nasz lider, "posłaliśmy" księdza do nowych zadań. Oprócz czegoś "dla ciała", czyli sutanny i ekspresu do kawy, ks. Leszek otrzymał też coś "dla ducha" w postaci Bonu upominkowego - zobowiązania wspólnoty do pomocy w przeprowadzeniu rekolekcji ewangelizacyjnych w bliżej nieokreślonym miejscu i czasie.
Po mszy świętej z księdzem Leszkiem spotkali się animatorzy wspólnoty.
Pamiętajmy w modlitwie o naszym (już byłym) duszpasterzu! 
 
 

Wywiad z misjonarzem - część I

Prezentujemy pierwszą część ciekawego wywiadu z Myśleniczaninem - księdzem Włodzimierzem Małotą, który od kilku lat przebywa na misjach w Papui Nowej Gwinei. W rozmowie z kapłanem można się dowiedzieć m. in. co ma wspólnego powołanie, chodzenie po górach oraz ewangelizacja...
Miłej lektury ;-)
 
Sprawcami wywiadu Paulina i Marcin z naszej wspólnoty :)
 

Ksiądz Leszek proboszczem

Ksiądz Leszek Harasz - duszpasterz naszej wspólnoty "Nazaret", a także Koordynator Odnowy w Duchu Świętym w Archidiecezji Krakowskiej, decyzją księdza kardynała Stanisława Dziwisza z dniem 12 marca 2016 r. został mianowany proboszczem parafii pod wezwaniem św. Marcina w miejscowości Poręba Żegoty.
Otoczmy wszyscy ks. Leszka modlitwą, dziękując za posługę w naszej parafii oraz wspólnocie, a także polecając go Dobremu Bogu w nowej posłudze.  

Film -"Cierń Boga" - zbiorowe wejście

Od 26 lutego do 3 marca 2016 roku w kinie MUZA w MOKiS będzie grany film "Cierń Boga". Grupowe wejście organizujemy w  sobotę 27 lutego na seans o godz. 17.30.
Jak zwykle pół godziny wcześniej Basia będzie zbierać w holu na bilety tj. od godz. 17.00.
 
Cierń Boga to pierwszy film, który relacjonuje ostatnie trzy lata życia Jezusa Chrystusa widziane oczami apostołów. Jezus ukazany jest jako zwykły człowiek, który spotyka się, rozmawia i biesiaduje ze swoimi uczniami. Mimo napięć i wątpliwości zrozumiałych dla ludzi żyjących zgodnie z tradycją żydowską, apostołowie odnajdują w Jezusie Mesjasza, który posłany przez Boga i napełniony Duchem Świętym dokonuje cudów jakich nikt dotąd nie widział. Z miłości do człowieka, mimo towarzyszącemu mu lęku, do końca wypełnia wolę Ojca… 
 

Nie będzie katechezy
24 lutego 2016 (ŚRODA) NIE BĘDZIE KATECHEZY KS. LESZKA ze względu na odbywające się przygotowania do bierzmowania, za które nasz duszpasterz odpowiada.
 

 

 

 


Zaproszenie - Dzień Jedności i Formacji Wspólnot 

Drodzy Nazaretowicze!
Zapraszam WSZYSTKICH w sobotę 20 lutego na Szklane Domy do kościoła Matki Bożej Częstochowskiej. Dzień Jedności i Formacji Wspólnot Odnowy Archidiecezji Krakowskiej zaczniemy o 9:00 Eucharystią. Dlatego nie będzie wieczorem Mszy sw wspólnotowej! Liczę na obecność każdego.
Ks. Leszek

W lutym i marcu nie będzie modlitwy o uzdrowienie 

17 lutego 2016 ORAZ 16 MARCA 2016 NIE BĘDZIE MODLITWY O UZDROWIENIE PO WIECZORNEJ MSZY ŚW. O 18.00 ZE WZGLĘDU NA ODBYWAJĄCE SIĘ W PARAFII REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE. 
 
 
 
 
 
 

Rekolekcje wielopostne z biskupem Rysiem

Serdecznie zapraszamy na rekolekcje wielkopostne pt. "Miłosierni jak Ojciec", które w naszej parafii Narodzenia NMP w Myślenicach poprowadzi ks. bp Grzegorz Ryś.
 
 

 


Film "Bernadetta" - wyjście grupowe

6 lutego 2016 o godz. 18.00 wychodzimy wspólnie na seans filmu "Bernadetta. Cud w Lourdes". Film grany jest w kinie "Muza" w Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach. Spotykamy się przed seansem w holu MOKiSu, gdzie Basia będzie zbierała po 13 zł na tańszy bilet grupowy. 

Zwiastun filmu - kliknij tutaj


Rozpoczęliśmy REO

2 lutego 2016 rozpoczęliśmy w Kościele Parafialnym pw. Narodzenia NMP w Myślenicach Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy (REO). Prosimy wszystkich "Nazaretan" o zaangażowanie w przeprowadzaniu spotkań, gorącą modlitwę oraz w miarę możliwości (np. zdrowotnych) o post w intencji tego wydarzenia. Uczestnicy stałych wspólnotowych grupek dzielenia proszeni są o szczególną modlitwę za grupki rekolekcyjne swoich animatorów.   


Wystawa ikon w Domu Greckim

15 Stycznia 2016, 18:00 -20:00. Muzeum Regionalne "Dom Grecki" w Myślenicach organizuje wernisaż wystawy prac "GRUPY LUMEN" działającej przy Chrześcijańskim Stowarzyszeniu Twórców Sztuki Sakralnej "ECCLESIA", zatytułowanej "IKONA - piękno - dobro - świętość".

Spotkaniu towarzyszyć będzie prelekcja o. Zygfryda Kota SI . Wstęp wolny. 

 


Opłatek wspólnotowy - zdjęcia

Galerii umieszczono zdjęcia z Opłatka Wspólnotowego, który odbył się w Święto Objawienia Pańskiego - 6 stycznia 2016 roku w Strażnicy OSP Śródmieście. 

Gościem naszego spotkania był ks. Proboszcz Stanisław Makowski.

Dziękujemy wszystkim diakoniom i osobom za przygotowanie spotkania.

 


Opłatek wspólnotowy

W środę 6 stycznia 2016 r. w Dzień Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) odbędzie się Opłatek Wspólnotowy na Strażnicy OSP Śródmieście w Myślenicach. Początek o godz. 16.00.

Z tego względu nie odbędzie się tradycyjne pierwszośrodowe uwielbienie

Grupki przygotowują wypieki, sałatki, kanapki, soki, owoce - szczegóły u poszczególnych animatorów. 

Panowie są proszeni - kto może - o przyjście we wtrorek o 18.00 na strażnicę, celem ustawienia stołów i krzeseł.


Zaproszenie do modlitwy koronką

Zapraszam wszystkich ze wspólnoty oraz osoby spoza do włączenia sie w roku Miłosierdzia Bożego do odmawiania koronki do Miłosierdzia Bożego. Podjeliśmy modlitwę za siebie nawzajem w każdej intencji danej osoby. Powierzamy Bogu Miłosiernemu nasze rodziny, nawrócenie, zniewolenie, przebaczenie i zdrowie dla nas, naszych rodzin i całej wspólnoty, za kapłanów i wszystkie intencje które wysyła Dominika, oraz każdą podejmowana sprawę we wspólnocie, a także za umierajacych grzeszników i dusze w czyścu cierpiące. 
Jest nas juz ponad 20 osób. O godz. 15 łączymy sie duchowo i zawierzamy się Bożemu Miłosierdziu, natomiast koronkę odmawiamy każdy w dowolnym czasie. Jeśli uda się to w godzinie miłosierdzia to jeszcze lepiej. Pragniemy także zaprosić do wspólnej modlitwy wspólnoty z Mszany, Sułkowic i Skawiny. Bo tam "gdzie dwoje lub troje gromadzi się w imię moje tam Jestem pośród nich". 
Jeśli ktoś będzie chętny do włączenia się do wspólnej modlitwy proszę o zgłoszenie do animatora lub do mnie (anik7_1967@o2.pl). Pozdrawiam w Panu. 
 
Anna Kęsek 

Kup kartkę świateczną - pomóż Papui

Życzenia na kartce to radość potrójna.
Przez zakup tej kartki obdarujesz radością dzieci na Misji w Papui Nowej Gwinei ponieważ dla nich przeznaczony jest całkowity dochód ze sprzedaży.
Pomyśl komu możesz jeszcze wysłać życzenia i koniecznie kup kartkę ! Dzieci czekają ;-)


Kartki do nabycia:
- w sklepie KiK-u,
- w Zakładzie Fotograficznym FOTO- VIDEO- POLEK na ul Żeromskiego 9 (na przeciw Szkoły Podstawowej nr 2)
- w trakcie Pikniku Świątecznego na Rynku Myślenickim w piątek 18 grudnia br.

 


Modlitwa Tańcem - Warsztaty 

Został ustalony termin i miejsce zajęć Warsztatów - Modlitwa Tańcem, będzie to: 13 grudnia (niedziela) w godzinach 14.00 - 17.00 w sali na Strażnicy Śródmieście (UWAGA GODZINA ROZPOCZĘCIA ZMIENIONA!)
 
Proszę zabrać Pismo Święte, strój sportowy lub wygodny do ćwiczeń, grube skarpety lub baletki, ewentualnie miękkie obuwie. Będziemy się ruszać. Słowo Boże i muzyka będzie nas prowadzić w nową formę modlitwy wyrażonej całym ciałem i radością serca :)
 

Modlitewne Jerycho 2015

Nasza wspólnota otrzymała zaproszenie od organizatorów - bpa Grzegorza Rysia oraz Krysi Sobczyk - na czuwanie "Modlitewne Jerycho", które odbywać się będzie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w kaplicy św. Siostry Faustyny pod Bazyliką. Czas wyznaczony dla "Nazaretu" to noc z 5/6 grudnia od godziny 24.00 do 4.00Wyjeżdżamy indywidualnie własnym transportem.
Więcej informacji o czuwaniu na http://ne.diecezja.pl/wp/

Rekolekcje o kontemplacji karmelitańskiej w Czarnej Górze

W dniach 20-22 listopada 2015 r. w domu rekolekcyjnym oo. Cystersów w Czarnej Górze k/ Bukowiny Tatrzańskiej prawie 100 osób z naszej wspólnoty przeżyło rekolekcje głoszone przez o. Andrzeja Ruszałę OCD - Karmelitę Bosego.

 

Czytaj więcej...

 


Rekolekcje wspólnotowe w Czarnej Górze

Rekolekcje w dniach 20 - 22 listopada 2015 zaplanowane są w Domu Rekolekcyjnym Ojców Cystersów w Czarnej Górze koło Jurgowa adres:

Zagóra 64, 34-532 Czarna Góra,  www: http://hubertkaszte.spanie.pl/
 
 
 

Film Zakazany Bóg - wejście grupowe

W najbliższą sobotę 7 listopada o godz. 18.00  organizujemy wejście grupowe na seans filmu "Zakazany Bóg".
Zapraszam wszystkich chętnych, można (należy) zabrać też znajomych.
Będę jak zwykle zbierać na bilety od 17.30 w holu MOKiS-u.
Cena biletu grupowego 13,- zł.
 
Szczęść Boże.   Basia
 
Więcej o filmie pod linkiem http://zakazanybog.pl/
 

Mój facet, moja kobieta - rekolekcje

W weekend 11-13 grudnia 2015 odbędzie się w Lanckoronie kurs: "Mój facet, moja kobieta". Poprowadzi go niezawodny Jurek Demski, teolog rodziny i małżeństwa, pracownik poradni rodzinnej, a jednocześnie niesamowity facet, który potrafi w prosty i pełen humoru sposób
mówić o poważnych sprawach.
 
 

Katecheza i podział na grupki

Zapraszamy na comiesięczną katechezę ks. Leszka, która odbędzie się w środę 28.10 o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Podczas katechezy zostanie podany nowy podział grupek dzielenia oraz terminy pierwszych spotkań. 

 

 

 


Rekolekcje animatorów w Rychwałdzie

W dniach 23-25 października 2015 odbyły się rekolekcje dla animatorów Wspólnoty "Nazaret" pt. „Przyjąwszy postać sługi”  Flp 2, 6-7 w domu rekolekcyjnym oo.Franciszkanów w Rychwałdzie.

Czytaj więcej...

 

 


Nowe zdjęcia w Galerii

Pojawiają się nowe zdjęcia w Galerii strony z wydarzeń, w których uczestniczyliśmy w 2015 roku. Powspominać można warsztaty ikonopisania, poświęcenie ikon, rekolekcje wakacyjne w Mikoszewie, czy bal karnawałowy w Osieczanach. Kolejne zdjęcia będą pojawiać się sukcesywnie, także z wydarzeń nieco starszych. 

 


Zaproszenie

Zaproszamy do współtworzenia strony internetowej Nazaretu. Jeżeli uczestniczycie w ciekawych wydarzeniach, macie zdjęcia z wydarzeń i spotkań wspólnotowych, możecie polecić ciekawe rekolekcje lub wydarzenia artystyczne - piszcie, przesyłajcie materiały na e-mail Michała - ovis@o2.pl

 


Zmiana terminu mszy św. wspólnotowej!

Najbliższa Msza Św. Wspólnotowa odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 18.10.2015, godz. 15.30. Zmiana terminu Mszy ze względu na koncert FISHECLECTIC w sobotę!!!

Prosimy o powiadomienie wszystkich zainteresowanych!
 
 
 

Koncert zespołu FISHECLECTIC

W sobotę 17.10.2015 o godz. 19.00 w Domu Katolickim w Myślenicach odbędzie się koncert zespołu FISHECLECTIC, grającego bardzo nastrojową muzykę o przesłaniu chrześcijańskim. Zapraszamy serdecznie - weźcie znajomych ;-) ! 

O zespole można dowiedzieć się więcej ze strony http://www.fisheclectic.com/

 

 

 

 

 
printFrom: http://www.nazaret.odnowa.org/index.php/o-nas/
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContact