Zaproszenie


 

 Nasze spotkania

Wspólnotowe uwielbienie - I środa miesiąca, g. 19.30

Msza wspólnotowa - III sobota miesiąca, g. 19.30

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie - III środa miesiąca, g. 18.00

 

 

Aktualności


Modlitwa Tańcem - Warsztaty 

Został ustalony termin i miejsce zajęć Warsztatów - Modlitwa Tańcem, będzie to: 13 grudnia (niedziela) w godzinach 15.00 - 18.00 w sali na Strażnicy Śródmieście
 
Proszę zabrać Pismo Święte, strój sportowy lub wygodny do ćwiczeń, grube skarpety lub baletki, ewentualnie miękkie obuwie. Będziemy się ruszać. Słowo Boże i muzyka będzie nas prowadzić w nową formę modlitwy wyrażonej całym ciałem i radością serca :)
 

Modlitewne Jerycho 2015

Nasza wspólnota otrzymała zaproszenie od organizatorów - bpa Grzegorza Rysia oraz Krysi Sobczyk - na czuwanie "Modlitewne Jerycho", które odbywać się będzie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach, w kaplicy św. Siostry Faustyny pod Bazyliką. Czas wyznaczony dla "Nazaretu" to noc z 5/6 grudnia od godziny 24.00 do 4.00. Wyjeżdżamy indywidualnie własnym transportem.
Więcej informacji o czuwaniu na http://ne.diecezja.pl/wp/

Rekolekcje o kontemplacji karmelitańskiej w Czarnej Górze

W dniach 20-22 listopada 2015 r. w domu rekolekcyjnym oo. Cystersów w Czarnej Górze k/ Bukowiny Tatrzańskiej prawie 100 osób z naszej wspólnoty przeżyło rekolekcje głoszone przez o. Andrzeja Ruszałę OCD - Karmelitę Bosego.

 

Czytaj więcej...

 


Rekolekcje wspólnotowe w Czarnej Górze

Rekolekcje w dniach 20 - 22 listopada 2015 zaplanowane są w Domu Rekolekcyjnym Ojców Cystersów w Czarnej Górze koło Jurgowa adres:

Zagóra 64, 34-532 Czarna Góra,  www: http://hubertkaszte.spanie.pl/
 
 
 

Film Zakazany Bóg - wejście grupowe

W najbliższą sobotę 7 listopada o godz. 18.00  organizujemy wejście grupowe na seans filmu "Zakazany Bóg".
Zapraszam wszystkich chętnych, można (należy) zabrać też znajomych.
Będę jak zwykle zbierać na bilety od 17.30 w holu MOKiS-u.
Cena biletu grupowego 13,- zł.
 
Szczęść Boże.   Basia
 
Więcej o filmie pod linkiem http://zakazanybog.pl/
 

Mój facet, moja kobieta - rekolekcje

W weekend 11-13 grudnia 2015 odbędzie się w Lanckoronie kurs: "Mój facet, moja kobieta". Poprowadzi go niezawodny Jurek Demski, teolog rodziny i małżeństwa, pracownik poradni rodzinnej, a jednocześnie niesamowity facet, który potrafi w prosty i pełen humoru sposób
mówić o poważnych sprawach.
 
 

Katecheza i podział na grupki

Zapraszamy na comiesięczną katechezę ks. Leszka, która odbędzie się w środę 28.10 o godz. 19.00 w Domu Katolickim. Podczas katechezy zostanie podany nowy podział grupek dzielenia oraz terminy pierwszych spotkań. 

 

 

 


Rekolekcje animatorów w Rychwałdzie

W dniach 23-25 października 2015 odbyły się rekolekcje dla animatorów Wspólnoty "Nazaret" pt. „Przyjąwszy postać sługi”  Flp 2, 6-7 w domu rekolekcyjnym oo.Franciszkanów w Rychwałdzie.

Czytaj więcej...

 

 


Nowe zdjęcia w Galerii

Pojawiają się nowe zdjęcia w Galerii strony z wydarzeń, w których uczestniczyliśmy w 2015 roku. Powspominać można warsztaty ikonopisania, poświęcenie ikon, rekolekcje wakacyjne w Mikoszewie, czy bal karnawałowy w Osieczanach. Kolejne zdjęcia będą pojawiać się sukcesywnie, także z wydarzeń nieco starszych. 

 


Zaproszenie

Zaproszamy do współtworzenia strony internetowej Nazaretu. Jeżeli uczestniczycie w ciekawych wydarzeniach, macie zdjęcia z wydarzeń i spotkań wspólnotowych, możecie polecić ciekawe rekolekcje lub wydarzenia artystyczne - piszcie, przesyłajcie materiały na e-mail Michała - ovis@o2.pl

 


Zmiana terminu mszy św. wspólnotowej!

Najbliższa Msza Św. Wspólnotowa odbędzie się wyjątkowo w niedzielę 18.10.2015, godz. 15.30. Zmiana terminu Mszy ze względu na koncert FISHECLECTIC w sobotę!!!

Prosimy o powiadomienie wszystkich zainteresowanych!
 
 
 

Koncert zespołu FISHECLECTIC

W sobotę 17.10.2015 o godz. 19.00 w Domu Katolickim w Myślenicach odbędzie się koncert zespołu FISHECLECTIC, grającego bardzo nastrojową muzykę o przesłaniu chrześcijańskim. Zapraszamy serdecznie - weźcie znajomych ;-) ! 

O zespole można dowiedzieć się więcej ze strony http://www.fisheclectic.com/

 

printFrom: http://www.nazaret.odnowa.org/index.php/o-nas/
Accessibility statementStrona domowaSite mapSzukajContact